Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

مبلغ سود سهام عدالت چقدر است؟

قرار است تا پایان سال سود سهام عدالت پرداخت شود این سود به چه تعداد سهامدارا پرداخت می‌شود؟

سکوت عجیب خودروسازان در قبال پایان قیمت‌گذاری دستوری

قیمت‌گذاری دستوری از آن دست موضوعاتی است که طی سال‌های اخیر زیان‌ها، افزایش بدهی‌ خودروسازان، افزایش شدید قیمت‌ها در بازار آزاد و در یک کلام همه "بدبختی‌ها و بدبیاری‌های" صنعت خودرو به گردن آن انداخته‌ شده، اما حال که صحبت از آزادسازی قیمت‌هاست، هیچکس حتی خودروسازان ملاحظاتی دارند و اظهار نظری در این رابطه نمی‌کنند.

۸۰ درصد اطلاعات مشتریان بانک‌های خصوصی نادرست است

معاون مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: داده و اطلاعات موجود بیانگر این است که ۸۰ درصد اطلاعات هویتی مشتریان بانک های خصوصی نادرست است.

آبرسانی سیار به ۲۱۰ روستای همدان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه ۲۱۰ روستای استان با تانکر آبرسانی می‌شود، از آبرسانی سیار به ۱۰ روستای شهرستان همدان خبر داد.

توزیع بیش از ۱۲ هزار تن اقلام اساسی در همدان

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۲ هزار و ۵۰۰ تن اقلام اساسی توزیع شده که شامل ۵۵۰۰ تن برنج، ۵۲۰۰ تن شکر، ۱۳۵۰ تن مرغ منجمد و ۳۱۹ تن گوشت قرمز بوده است.

کوتاهی مدیران عامل اصلی بحران آب در همدان

دادستان همدان مقصر اصلی بحران آب همدان را کوتاهی مدیران برشمرد و گفت: پرونده ای برای ترک فعل و کوتاهی برخی مدیران مرتبط تشکیل شده و به طور قطع با مقصران این بحران برخورد خواهد شد.

شورا و شهرداری همدان در جدال با پل غدیر/ آزمایشات فنی مهندسی کیفیت بتن پل را رد کرد

براساس اطلاعات موجود پل غدیر شهر همدان مشکلات فنی و ایمنی اساسی دارد و براساس نتیجه آزمایشات فنی مهندسی، کیفیت بتن این پل ‌رد شد.

ظرفیت آبرسانی به همدان تا هزار و ۸۰۰ لیتر در ثانیه افزایش می‌یابد

استاندار همدان گفت: تصفیه خانه طرح آبرسانی به همدان تا چند ماه آینده به مرحله بهره برداری می‌رسد که در فاز نخست یک هزار و ۲۰۰ لیتر در ثانیه و در فاز بعدی یک هزار و ۸۰۰ لیتر در ثانیه آب از طریق آن تصفیه و به شبکه آبرسانی شهر همدان متصل می‌شود.

پرداخت 73 میلیارد تومان تسهیلات فرزندآوری در استان همدان

رییس شورای عالی بانک های استان همدان گفت: ۹ هزار و ۲۰۸ فقره تسهیلات فرزندآوری به ارزش ۳۷۳ میلیارد تومان تاکنون در استان همدان پرداخت شده است.

خرید بیش از ۱۸۵ تن گوشت قرمز از دامداران همدان

مدیر امور دام سازمان جهادکشاورزی استان همدان از خرید بیش از ۱۸۵ تن گوشت قرمز از دامداران استان خبر داد.

اختصاص 160 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مشاغل خانگی همدان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از اختصاص ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرضل الحسنه برای مشاغل خانگی استان خبر داد.

بازگشت ۳۶ بنگاه اقتصادی راکد به چرخه تولید در همدان

مدیر سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سال‌جاری ۳۶ بنگاه اقتصادی راکد در استان همدان به چرخه تولید بازگشته است.

پروژه مشترک ساخت و بازیافت هواپیما در همدان نهایی می‌شود

نماینده مردم همدان در مجلس به احداث پروژه بازیافت هواپیما اشاره کرد و گفت: این پروژه بین اصفهان و همدان مشترک خواهد بود به نحوی که ساخت در اصفهان و بازیافت در همدان انجام می شود.