Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

ماهی در همدان گران نشده است

رئیس اتحادیه مرغ، ماهی، تخم مرغ و پرنده فروشان همدان گفت: قیمت ماهی هیچ تغییری نداشته و همچنان ثابت مانده است.

بازار خودرو به خواب زمستانی رفت

یک کارشناس بازار خودرو گفت: کاهش قیمت دلار از ۳۰ به ۲۸ هزار تومان تاثیر چندانی در بازار خودرو نداشت و قیمت این کالا بر اثر کاهش نرخ ارز تنها ۶ درصد کاهش پیدا کرده است.

خیال بورس راحت شد

تصمیماتی که در لایحه بودجه سال آینده درمورد نرخ گاز گرفته شده بود، به تلاطم های بازار سرمایه دامن میزد و بدتر از آن انواع و اقسام اخباری بود که طی هفته های قبل درمورد اصلاح یا عدم اصلاح تصمیم مذکور به گوش میرسید. با این حال به نظر میرسد ماجرا به نفع بورس تمام و لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ درخصوص نحوه محاسبه نرخ گاز خوراک پتروشیمی‌ها اصلاح شد.

جزئیات فروش فوق‌العاده نوروزی اعلام شد

اتاق اصناف ایران اعلام کرد که از اول بهمن ماه، جشنواره فروش فوق العاده نوروزی، از سوی واحدهای خرده فروشی و بدون برپایی نمایشگاه تجمعی برگزار خواهد شد.

ساخت 100 هزار واحد مسکن در همدان در چهار سال آینده

استاندار همدان گفت: طبق برنامه ریزی انحام شده در مدت چهار سال آینده ۱۰۰ هزار واحد مسکن در استان ساخته خواهد شد.

پیشرفت ۹۲ درصدی تصفیه‌خانه آب شرب تویسرکان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان از پیشرفت فیزیکی ۹۲ درصدی پروژه تصفیه خانه آب شرب سد سرابی خبر داد.

بررسی بیش از چهار هزار دادخواست کارگری و کارفرمایی در استان همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از بررسی چهار هزار و 948 پرونده حل اختلاف کارگری و کار فرمایی در استان همدان طی ماهه سال جاری خبر داد.

برقراری مجدد پروازها در فرودگاه همدان

استاندار همدان موافقت‌های لازم برای برقراری پرواز از فرودگاه بین المللی همدان را از وزیر راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشور گرفت.

برخورد قاطع در انتظار محتکران بازار همدان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار همدان بر لزوم برخورد قاطع قانونی و اشد مجازات برای محتکران بازار در شرایط اقتصادی تاکید کرد.

آخرین خبر درباره میزان عیدی بازنشستگان

رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در آخرین اظهارنظرها احتمال رد افزایش دو ساله سن بازنشستگی در لایحه بودجه ۱۴۰۱ را بالا دانست.

الحاق 680 هکتار زمین به شهر همدان

استاندار همدان گفت: موضوع الحاق ۶۸۰ هکتار از اراضی شورین، در فرآیند طرح جامع شهری همدان مورد بحث و بررسی قرار گرفته‌ و با توجه به سیاست و برنامه نهضت ملی مسکن دولت، طی مکاتباتی که انجام گرفت، درخواست شد تا این الحاق صورت گیرد.

بازار کساد فروش لباس زمستانه در همدان

رییس اتحادیه پوشاک همدان گفت: امسال به دلیل شرایط آب و هوایی و نبودن سرما و از طرفی کرونا مردم همدان از خرید لباس زمستانی استقبالی نکردند، به همین علت بازار فروش لباس زمستانه بویژه لباس مردانه  پوشاک فروشی‌های همدان کساد و بی رونق است.

زمان واریز مرحله جدید یارانه‌ها اعلام شد

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: یکصد و سی و یکمین یارانه نقدی در روز دوشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ پرداخت می‌شود.