Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

۱۲۴ حلقه چاه غیر مجاز در استان همدان مسدود شد

سرپرست شرکت آب منطقه ای استان همدان از انسداد ۱۲۴ حلقه چاه غیر مجاز طی سه ماه نخست امسال در این استان خبر داد.

۵۰ تیم بازرسی وضعیت عرضه نان در همدان را رصد می‌کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: ۵۰ تیم مشترک بازرسی و نظارت به صورت روزانه وضعیت پخت و عرضه نان در سطح استان را با هدف پیشگیری از بروز هرگونه تخلف احتمالی رصد می کنند.

۱۰ درصد مالیات استان همدان را اصناف پرداخت می‌کنند

مدیرکل امور مالیاتی استان همدان از پرداخت ۱۰ درصد مالیات استان همدان توسط اصناف خبر داد.

موانع گازرسانی به 14 واحد تولیدی تویسرکان بر طرف شد

در جلسه رفع موانع تولید با موضوع بررسی و رفع موانع گازرسانی به واحد های تولیدی شهرستان تویسرکان، مشکلات وموانع گازرسانی به 14 واحد تولیدی این شهرستان رفع شد.

مصرف ۴۴ میلیون متر مکعب CNG در همدان

معاون فني و عمليات شركت پخش فرآورده هاي نفتي منطقه همدان از صرفه جويي 40 ميليون ليتري مصرف بنزين در بخش حمل و نقل خبر داد.

کشت گندم دیم در ۵۶ هزار هکتار از اراضی همدان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان گفت: ۵۶ هزار هکتار از اراضی زراعی شهرستان زیر کشت گندم دیم قرار گرفته که از این میزان سطوح بالایی از کشت به علت بروز خشکسالی دچار خسارت شده است.

عرضه مستقیم روغن در پایانه حمل و نقل کالای همدان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: طرح عرضه مستقیم روغن با همکاری انجمن صنفی رانندگان استان و یکی از عاملان توزیع روغن استان، نخستین بار در کشور در استان در پایانه حمل و نقل کالای همدان در حال اجراست.

شناسایی ۳۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان همدان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: ۳۰ فرصت سرمایه گذاری در این استان شناسایی شده که این فرصت ها با رایزنی و تفاهم قابل اصلاح و افزایش تا رسیدن به میزان قابل قبول و بارگذاری در سایت کشوری است.

قاچاق همه کالاهای لوازم خانگی، قابل تشخیص شد

دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با بیان اینکه در حال حاضر مردم می‌توانند همه کالاهای لوازم خانگی داخلی را با استفاده از شناسه از کالای قاچاق تشخیص دهند، گفت: مشکلاتی در بخش توزیع واحدهای بدون جواز صنفی در بحث عرضه کالای قاچاق وجود دارد که مقرر شد اتاق اصناف به این موضوع رسیدگی کند و در زمان کوتاهی برای این واحدها مجوز صادر کند.

آغاز برداشت محصولات باغی در استان همدان

با فرا رسیدن فصل تابستان برداشت محصولات باغی در استان همدان آغاز شد.

شناسایی ۱۱۳۱ مورد تخلف در بازرسی و نظارت بر بازار کالاهای اساسی همدان

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از شناسایی ۱۱۳۱ مورد تخلف در بازرسی و نظارت بر بازار کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

جزئیاتی از قیمت میوه در بازار همدان

رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: میوه‌های تابستانه در حال وارد شدن به بازار بوده و در حال حاضر قیمت میوه انبه به دلیل وارداتی بودن با توجه به قیمت ارز گرانترین میوه بازار به شمار می‌رود.

برگزاری جلسه هم اندیشی برای دستیابی به عملکرد درخشان در شرکت گاز استان همدان

جلسه هم اندیشی مدیر عامل شرکت گاز استان همدان و روسای نواحی و مناطق گازرسانی شرکت گاز استان همدان برگزار شد.