Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

یارانه شهریور ماه واریز و قابل برداشت شد

مطالعه بیشتر...نود و یکمین مرحله یارانه نقدی مربوط به شهریور ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز (دوشنبه) مورخ ۹۷.۰۶.۲۶ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت شد.

پیمانکاران همدان میزان بدهی خود از ادارات دولتی را اعلام کنند

مطالعه بیشتر...مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: پیمانکاران استان همدان اطلاعات مالی شامل بدهی و طلب خود از ادارات دولتی را به اداره کل امور اقتصادی و دارایی اعلام کنند.

تعداد زندانیان مهریه در همدان افزایش یافت

مطالعه بیشتر...مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: شمار زندانیان مهریه این استان در یک ماهه گذشته با بیش از 50 درصد افزایش از 68 تن به 105 تن رسیده است.

کمک یک و نیم میلیاردی همدانی‎ها در جشن عاطفه‌ها

مطالعه بیشتر...مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: نیکوکاران همدانی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در سال ۹۷ یک میلیارد و ۵۰۳ میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده‌اند.

بازار آرامش دارد/ تنها مشکل کاهش قدرت خرید اقشار کم‌درآمد است

مطالعه بیشتر...رئیس اتاق اصناف همدان با بیان اینکه دولت باید قدرت خرید مردم را افزایش دهد و تدبیری برای این امر بیاندیشد، گفت: کشور برای تأمین کالاهای اساسی هیچ مشکلی ندارد.

رتبه اول همدان در تولید گندم کشور

مطالعه بیشتر...رئیس سازمان جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه این استان در تولید گندم رتبه برتر کشوری را کسب کرده است گفت: کشاورزان نمونه استان بیش از 12 تن در هکتار گندم برداشت می کنند که این رقم بسیار چشمگیر است.

مرغ و تخم‌مرغ در همدان ارزان شد

مطالعه بیشتر...رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی در همدان گفت: قیمت مرغ و تخم‌مرغ در بازار همدان کاهش یافته است.

افغانستان، ایران را تحریم کرد

مطالعه بیشتر...عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: دولت افغانستان در راستای تحریم‌های آمریکا ورود برخی کالاهای صنعتی همچون فولاد، سیمان، آهن الات و میلگرد از ایران را ممنوع کرد.

کاهش قیمت بلیت هواپیما در راه است!

مطالعه بیشتر...نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس می‌گوید پیش‌بینی می‌شود قیمت بلیت هواپیما در مهر ماه به قیمت‌های قبلی نزدیک شود. او افزایش شدید بهای ارز را عامل اصلی بالا رفتن هزینه شرکت‌های هواپیمایی و گرانی قیمت بلیت هواپیما عنوان کرد.

اجرای فیبر نوری در همدان و لالجین

مطالعه بیشتر...رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه همدان گفت: عملیات فیبر نوری در دو شهر همدان و لالجین در حال اجراست.

جزئیات افزایش هزینه معیشت کارگران

مطالعه بیشتر...جزئیات اقلام مصرفی مواد غذایی یک خانوار کارگری که در کمیته دستمزد شورای عالی کار مورد توافق قرار گرفت اعلام شد. این اقلام شامل۱۳ قلم کالا بوده و هزینه مصرف روزانه هر نفر ۹ هزار و ۱۸۳ تومان تعیین شد.

مرغ ارزان شد؛ ۸۳۰۰ تا ۸۹۰۰ تومان

مطالعه بیشتر...قیمت هر کیلوگرم مرغ که در هفته‌های گذشته به محدوه ۱۲هزار تومان رسیده بود، در روز‌های گذشته قیمت آن روند کاهشی دارد و نرخ این محصول در خرده فروشی‌های تهران به ۸۳۰۰ و ۸۹۰۰ تومان رسیده است.

نباید هزینه برخی از کالاها بر رانندگان تحمیل شود

مطالعه بیشتر...مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: نباید هزینه برخی از کالاها از سوی شرکت ها بر رانندگان تحمیل شود.