Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

پرواز چارتر حذف نمی‌شود

مطالعه بیشتر...رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پروازهای چارتر به طور کامل از صنعت حمل و نقل هوایی حذف نمی شوند، بلکه باید در زمان خود از این سیستم فروش استفاده شود.

بالاخره تایید افزایش ۷۰ درصدی قیمت کالا‌ها

مطالعه بیشتر...رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه سوءنظارت دولت در بازار موجب افزایش ۵۰ تا ۷۰ درصدی میانگین قیمت کالاهای اساسی شده است.

راه‌اندازی کلینیک درمانی «امید» در همدان

مطالعه بیشتر...رئیس دانشگاه  گفت: بزرگترین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی همدان با عنوان «امید» در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع در این شهر راه اندازی شده است.

درصد تخلف در پایانه کالای همدان صفر می شود

مطالعه بیشتر...مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: با نصب و راه اندازی سامانه نوبت دهی در پایانه کالا، هیچگونه تخلفی انجام نمی شود.

آخرین وضعیت افزایش حقوق فرهنگیان تا پایان سال

مطالعه بیشتر...معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با ابراز "برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان هنوز نمی‌توانیم اعتبار مورد نیاز را به‌طور دقیق تخمین بزنیم" گفت: افزایش حقوق فرهنگیان تا پایان سال ممکن نیست.

آغاز استرداد وجوه زائران اربعین در همدان

مطالعه بیشتر...مدیر روابط عمومی اداره امور شعب بانک ملی استان همدان گفت: استرداد وجوه زائران اربعین حسینی در تمامی شعب این بانک صورت می گیرد.

اولین قطار باری وارد همدان شد

مطالعه بیشتر...نخستین قطار باربری با حمل بار خارجی روز سه شنبه وارد ایستگاه راه آهن همدان شد.

قیمت تخم مرغ رکورد شکست

مطالعه بیشتر...قیمت تخم مرغ رکوردی بی سابقه از خود به جای گذاشت به طوری که هر شانه فله ۳۰ عددی از این محصول به ۲۰۰۰۰ تومان تا ۲۲۰۰۰ تومان رسیده است.

کمک جبرانی دولت به کارمندان و بازنشستگان نقدی خواهد بود

مطالعه بیشتر...یک کارشناس مسایل اقتصادی می‌گوید: توزیع کوپن یا سبد کالا راهکار حمایت از اقشار محروم و کم‌درآمد نیست. به اعتقاد او هدف دولت از پرداخت کمک جبرانی، حفظ معیشت خانوارها در شرایط فعلی اقتصاد است.

برداشت نزدیک به 230 کیلوگرم زعفران در ملایر

مطالعه بیشتر...مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر با اشاره به آغاز فصل برداشت زعفران پیش بینی کرد: امسال حدود 230 کیلوگرم زعفران از مزارع این شهرستان برداشت شود.

کمترین نرخ بیکاری کشور به نام همدان خورد

مطالعه بیشتر...در مورخه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ مرکز آمار ایران چکیده نتایج طرح آمارگیری نیروی کار در تابستان ۹۷ را منتشر کرد. این نتایج نشان می‌داد که در تابستان ۹۷ نرخ بیکاری با رشدی ۰.۷ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ۱۲.۲ درصد رسیده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که کمترین نرخ بیکاری در تابستان ۹۷ متعلق به استان همدان بوده است.

کمک خرجی دولت به کارکنان چطور واریز می‌شود؟

مطالعه بیشتر...یک کارشناس حوزه کار با اشاره به بار روانی افزایش دستمزدها و پرداخت‌های نقدی در بالا رفتن تورم، پیشنهادی برای نحوه واریز کمک جبرانی دولت به کارکنان ارائه کرد.

ثبات قیمت رب گوجه‌فرنگی در محدوده ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان!

مطالعه بیشتر...دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران در ارتباط با آخرین وضعیت قیمت رب گوجه‌فرنگی پس از افزایش شدید قیمت این محصول در یک ماهه اخیر، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت رب گوجه‌فرنگی پس از رشد سرسام‌آور، در محدوده ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان باقی مانده است و خوشبختانه از این قیمت بالاتر نرفت و در این بازه قیمتی به ثبات رسیده است.