Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی

ترافیک در مدارس فوتبال همدان؛ هیجان ۱۰ هزار نوآموز در مستطیل سبز

فوتبال به عنوان پرمخاطب‌ترین رشته ورزشی در همدان این روزها نزد خانواده‌ها به ویژه نونهالان و نوجوانان از استقبال بسیار خوبی برخوردار است و توانسته بیشترین جمعیت ورزشکار را به خود جلب کند.

سقف ظرفیت مدارس فوتبال همدان ۱۰۰ نفر تعیین شد

دبیر هیات فوتبال همدان گفت: سقف ظرفیت مدارس فوتبال برای آموزش بازیکنان رده‌های سنی پایه همدان در هر سانس حداکثر یکصد نفر تعیین شد.

اماکن ورزشی همدان تعطیل شد

سخنگوی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: تمامی اماکن ورزشی همدان به دلیل ضایعه جانسوز شهادت خادم الرضا (ع) آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان تعطیل شد.

فوتبال همدان 2 سهمیه خود را در لیگ 2 حفظ کرد

با پایان لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور و بقای دو تیم پاس و آریان، فوتبال همدان فصل آینده را نیز با دو نماینده در لیگ دسته دوم آغاز می‌کند.

همدان با ۶ کشتی‌گیر به جام تختی می‌رود

رئیس هیات کشتی استان همدان از اعزام ۶ گوش‌شکسته به رقابت‌های بین‌المللی جام جهان پهلوان تختی خبر داد.

دوپینگ خط قرمز ماست/ حذف وزنه برداری از المپیک بعید است

دبیر فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: دوپینگ خط قرمز فدراسیون است و مرتب این موضوع را رصد می‌کنیم.

پیست تاریکدره همدان میزبان علاقمندان به اسکی

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از بازگشایی پیست اسکی تاریکدره خبر داد و گفت: مسیر پیست اسکی با همکاری اداره‌کل راهداری استان همدان بازگشایی شد.

جذب هفت بازیکن جدید در تیم فوتبال پاس همدان

مدیر تیم فوتبال پاس همدان گفت: هفت بازیکن جدید با صلاحدید کادر فنی پاس به این تیم ملحق شدند.

مربی نماها بلای جان باشگاه‌های‌ ورزشی همدان

فعالیت برخی مربی نماهای بدون مدرک مربیگری در برخی رشته‌ها و باشگاه‌های‌ ورزشی همدان این روزها بلای جان شده است که این موضوع مهم، نظارت بیشتری را از سوی مسوولان مرتبط می طلبد.

دستور استاندار همدان برای کمک به هیات های ورزشی

استاندار همدان با قدردانی از عملکرد جامعه ورزش استان همدان در عرصه‌های قهرمانی و همگانی، دستور کمک ۱۵۰ میلیارد ریالی را برای خرید تجهیزات هیات‌های ورزشی اعلام کرد.

آینده مبهم تیم فوتبال شهرداری همدان در پی اختلاف شورانشینان

فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی شانزدهم مهرماه جاری آغاز می‌شود که اعضای شورای اسلامی شهر همدان همچنان بر تیمداری در این مسابقات اختلاف نظر دارند و این مساله آینده تیم شهرداری را در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

ساخت پیست‌های شهری دوچرخه‌سواری در همدان

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان همدان گفت: با رایزنی هیئت دوچرخه‌سواری استان با شهرداری همدان ایجاد چند پیست دوچرخه‌سواری شهری در دستور کار شهرداری همدان قرار گرفته است.

لایحه حمایت شهرداری همدان از تیم فوتبال با قانون مغایرت دارد

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر همدان با اشاره به تصویب لایحه حمایت شهرداری از تیم فوتبال، گفت: دیوان محاسبات طی نامه‌ای اعلام کرده که این عمل مغایر با قانون است.