Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی

آینده مبهم تیم فوتبال شهرداری همدان در پی اختلاف شورانشینان

فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی شانزدهم مهرماه جاری آغاز می‌شود که اعضای شورای اسلامی شهر همدان همچنان بر تیمداری در این مسابقات اختلاف نظر دارند و این مساله آینده تیم شهرداری را در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

ساخت پیست‌های شهری دوچرخه‌سواری در همدان

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان همدان گفت: با رایزنی هیئت دوچرخه‌سواری استان با شهرداری همدان ایجاد چند پیست دوچرخه‌سواری شهری در دستور کار شهرداری همدان قرار گرفته است.

لایحه حمایت شهرداری همدان از تیم فوتبال با قانون مغایرت دارد

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر همدان با اشاره به تصویب لایحه حمایت شهرداری از تیم فوتبال، گفت: دیوان محاسبات طی نامه‌ای اعلام کرده که این عمل مغایر با قانون است.

سورپرایز رونالدو در لحظه ورود به ایران!

پس از اینکه مشکل میزبانی تیم‌های ایرانی از تیم‌های عربستانی حل شد، خبرهایی به گوش رسیده که می‌تواند در نوع خودش جالب باشد.

بلاتکلیفی در فوتبال حرفه‌ای همدان/ از وضعیت بغرنج پاس تا سردرگمی مدیران باشگاه شهرداری

درحالی که مسابقات لیگ دسته دوم و سوم فوتبال باشگاه‌های کشور به زودی آغاز خواهد شد، نمایندگان فوتبال همدان در این مسابقات بلاتکلیف هستند.

۱۵ هزار متر مربع به فضاهای ورزشی استان همدان افزوده شد

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: با تکمیل و آماده سازی هشت طرح مختلف، ۱۵ هزار متر مربع به فضاهای ورزشی استان افزوده شد.

بازگشایی استخر بانوان همدان پس از ۴ سال وقفه

با حضور استاندار همدان استخر بانوان پس از چهار سال وقفه بازگشایی شد و در اختیار علاقمندان به ورزش قرار گرفت.

پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو در همدان آغاز شد

پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو پس از سال ها توقف در شهر همدان آغاز شد و مدیران شهری و پلیس راهور در حرکتی نمادین بخشی از مسیر بلوار ارم تا میدان قائم را رکاب زدند.

بلاتکلیفی باشگاه پاس و نامشخص بودن وضعیت اسپانسری پتروشیمی هگمتانه

پتروشیمی هگمتانه با شرط اینکه مواد اولیه و خام این شرکت توسط مسئولان استان تأمین شود وارد گود اسپانسری باشگاه پاس شد اما هم‌اکنون در فاصله کمی که برای شروع بازی‌های لیگ مانده نه تکلیف این شرکت مشخص است و نه تکلیف باشگاه پاس و حاشیه‌های این باشگاه روزبه‌روز بیشتر می‌شود.

زورخانه بین‌المللی همدان به زودی افتتاح می‌شود

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سعی می‌کنیم به‌ زودی پروژه بین‌المللی زورخانه همدان را افتتاح کنیم.

تکواندو همدان باید به روزهای اوج برگردد

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: این رشته در همدان سابقه خوبی دارد و باید به روزهای خوب بازگردد.

پتروشیمی هگمتانه اسپانسر و حامی مالی پاس همدان شد

با برگزاری جلسه‌ای فوری در تهران، باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان از فصل آینده با شرکت پتروشیمی هگمتانه وارد گود فوتبال کشور خواهد شد.

تکذیب یک شایعه در رابطه با مدیریت پاس

نماینده تام‌الاختیار اسبق هیأت امنا در امور باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان با تأکید بر اینکه مدیریت پیمانی پیشین باشگاه در زمان حضور وی خلع‌ید شده است، شایعات رسانه‌ای مطرح شده در رابطه با بازگشت مدیرعامل و قائم مقام پیشین این باشگاه را تکذیب کرد.