Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس

طرح رتبه‌بندی معلمان ناقص اجرا شده است

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح رتبه‌بندی معلمان به‌طور ناقص اجراشده است و این طرح به‌منظور کیفی سازی آموزش تصویب‌شده، اما فقط شاهد اجرای بند مالی آن هستیم.

تعارض منافع سدی عظیم در برابر ساماندهی بازار دارو است

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از تعارض منافع به عنوان مانعی در مسیر ساماندهی بازار دارو یاد کرد و افزود: با وجود آشفتگی که در حوزه دارو وجود دارد بعید به نظر می‌رسد قولی که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای رفع مشکلات بازار دارو داده در مهلت یک ماهه‌ای که مجلس تعیین کرده است، رفع شود.

امروز پایان مماشات با برهم زنندگان امنیت مردم است

دادستان همدان گفت: اکنون که برای همه دشمنی منافقین و معاندین روشن شده و اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم زند با جدیت با او برخورد می‌کنیم، امروز روز پایان مماشات است.

پیگیر اخذ مجوز استخدام نیروی خدماتی در آموزش و پرورش هستیم

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود شدید سرایدار و خدمتگزار و بابای مدرسه در سطح کشور گفت: از طریق وزارت آموزش و پرورش پیگیر اخذ مجوز استخدام از سازمان اداری و استخدامی هستیم.

قطع ارتباط پارلمان اروپا با ایران تاثیر اقتصادی ندارد اما...

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اروپایی ها حدود ۲۰ سال است که هر چه در توان داشتند برای فشار اقتصادی و نظامی به ایران به کار بستند اما امروز به سراغ فشار حیثیتی رفته و قصد دارند وجهه ایران را در جامعه بین المللی تخریب کنند.

مطالعه انتقال آب سد تالوار به روستاهای بهار و کبودراهنگ در دستور کار قرار گرفت

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با اشاره به اینکه در شهرستان های بهار و کبودراهنگ اکثر روستاها درگیر مشکل کم‌آبی هستند، گفت: طی جلسه‌ای که با وزرای نیرو و کشور داشتیم، مطالعه انتقال آب سد تالوار به روستاهای این منطقه را در دستور کار قرار دادیم و اقدامات اولیه توسط امور آب استان در حال انجام است.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده و فیلترشکن جرم نیست

احد آزادی‌خواه می‌گوید: هنوز استفاده از فیلترشکن و شبکه‌های اجتماعی فیلترشده در کشور ما، مصداق مجرمانه نیست؛ بنابراین خیلی از شهروندان ما از آن‌ها استفاده می‌کنند که از این خیلی‌ها، برخی هم، مسئولان کشورند.

‌آغوش نظام برای همه افرادی که نقد دارند‌ باز است

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه دشمن به دنبال این است که مردم را فریب دهد و تمام تلاش خود را می‌کنند که خشونت را در حد بالایی به کار گیرد، گفت: ‌آغوش نظام برای همه افرادی که نقد دارند‌ باز است.

جوانان مومن و انقلابی برای جایگزینی ورزشکارانی که سرود ملی نمی‌خوانند، فراوان داریم/ وزارت ورزش افراد معتقد را جایگزین کند

احمدحسین فلاحی در واکنش به نخواندن سرود ملی توسط ورزشکاران می‌گوید: بار‌ها از استان‌های مختلف به من زنگ زدند و گفتند جوانانی داریم که معتقد به نظام هستند و دوست دارند در تیم ملی بازی کنند. لذا وزارت ورزش و جوانان با دیدگاه انقلابی در تیم‌های ملی تجدیدنظر کند.

باید موانع بر سر راه اجرای قوانین در حوزه آب را شناسایی و برطرف کرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگرچه قوانین و برنامه‌های خوبی در حوزه آب به تصویب رسیده‌اند اما این قوانین اجرایی نمی‌شوند لذا باید موانع بر سر راه اجرا را شناسایی و برطرف کرد.

دولت ساز و کار اعتراض را فراهم کند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: دولت در کمترین زمان ممکن باید ساز و کار دقیق و مشخصی را برای اعتراض های مردمی فراهم کند.

اختصاص بخشی از مبلغ زکات جمع‌آوری شده در همدان به حوزه مدرسه‌سازی

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: بخشی از مبلغ زکات جمع‌آوری شده در استان با هماهنگی شورای زکات همدان به حوزه مدرسه‌سازی اختصاص پیدا می‌کند.

رانت و تعارض منافع؛ علت کمبود و گرانی دارو

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: رانت و تعارض منافع از عوامل مهم در کمبود و گرانی دارو در کشور بوده که این مشکل هنوز هم وجود دارد.