Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی

۶۰ درصد مبتلایان ایدز از بیماری خود بی‌اطلاعند

مطالعه بیشتر...رییس اداره ایدز و بیماری‌ھای آمیزشی وزارت بھداشت ضمن تشریح برنامه چهارم استراتژیک ایدز و هدف‌گذاری‌های مورد نیاز در برنامه پنجم، گفت: با توجه به اینکه ۶۰ درصد از مبتلایان به اچ آی وی از ابتلای خود اطلاعی ندارند، تقویت برنامه‌هایی مهم است که به افزایش بیماری‌یابی کمک کند.

مبتلایان به ایدز می توانند صاحب فرزند سالم شوند

مطالعه بیشتر...کارشناس برنامه اچ.آی.وی (ایدز) مرکز بهداشت همدان گفت: امکان ازدواج و بچه دار شدن سالم برای مبتلایان به ویروس ایدز فراهم شده است.

ارائه خدمات رایگان دندان‌پزشکی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت همدانی

مطالعه بیشتر...رئیس گروه سلامت دهان و دندان مرکز بهداشت استان همدان از ارائه خدمات دندان‌پزشکی به 27 هزار دانش‌آموز پایه ششم طی امسال خبر داد و گفت: از دانش‌‎آموزان بی‌بضاعت فرانشیزی دریافت نمی‌شود و رایگان خدمات دریافت می‌کنند.

بارش باران در همدان ادامه دارد

مطالعه بیشتر...مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد آخرین وضعیت هوای کشور توضیحاتی ارائه کرد.

زمان ثبت نام آزمون ارشد پزشکی ۹۸ اعلام شد

مطالعه بیشتر...سازمان سنجش آموزش پزشکی، جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی را اعلام کرد.

همدان لرزید

مطالعه بیشتر...بر اساس گزارش مرکز لرزه نگاری ایران، زمین لرزه‌ای به قدرت ۳.۵ ریشتری همدان را لرزاند.

دانشکده پزشکی همدان از برترین دانشکده‌های کشور می‌شود

مطالعه بیشتر...معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با تلاش همگانی، دانشکده پزشکی همدان بر آن است تا سال 1404 از برترین دانشکده‌های پزشکی کشور شود.

هر 750 دانش‌آموز در همدان یک مراقب سلامت دارند

مطالعه بیشتر...معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان گفت: برای توسعه فعالیت های مراقبین سلامت در مدارس استان همدان از تمام ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

همدان فردا سردترین شهر کشور است

مطالعه بیشتر...روز آینده بندر عباس با بیشینه دمای ۲۹ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و همدان با کمینه دمای ۲ درجه زیر صفر و پس از آن شهر کرد، اردبیل و ارومیه با کمینه دمای یک درجه زیر صفر سردترین مراکز استان خواهد بود.

باران و سرما میهمان همدان می‌شوند

مطالعه بیشتر...بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی دمای هوا در همدان در روزهای آینده با کاهش روبه رو خواهد شد.

همدان بارانی می شود

مطالعه بیشتر...مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اعلام استان‌های پربارش جنوبی طی امروز، از ورود سامانه بارشی فعال به کشور از جمعه خبر داد و گفت: در اثر ورود این سامانه مناطق جنوب غرب، غرب، مرکز، ‌ جنوب، دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌ها زنجان، ‌قزوین، ‌تهران و سمنان بارانی می‌شود.

توصیه‌های ایمنی را در فصل سرماخوردگی جدی بگیرید

مطالعه بیشتر...مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان، ضعف سیستم ایمنی بدن را مهمترین عامل سرما خوردگی بیان کرد.

توزیع بسته‌های بهداشتی بین دانش‌آموزان همدانی

مطالعه بیشتر...معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان از توزیع بیش از هزار بسته بهداشتی و فرهنگی در مدارس استان خبر داد.