Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

فعالیت ۳۵ تیم ثابت و سیار دامپزشکی همدان در عید قربان

مدیرکل دامپزشکی استان همدان از فعالیت ۳۵ تیم ثابت و سیار دامپزشکی استان در روز عید قربان خبر داد.

محیط بانان همدان به دوربین های دید در شب مجهز شدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: برای نخستین بار محیط بانان این استان به دوربین حرارتی دید در شب مجهز شدند و اعتبار مورد نیاز برای خرید یک دستگاه دیگر به منظور برخورد با تخلفات شبانه شکار و صید تامین شده است.

آغاز پیش ثبت‌نام پایه هفتم مدارس شاهد از امروز

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از آغاز پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه تا دوازدهم تیرماه خبر داد و گفت: دانش‌آموزان می‌توانند به‌صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

رشد اهدای عضو در همدان

مسوول تیم فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲ مورد اهدای عضو از بیماران مرگ مغزی در این استان صورت گرفته است.

پرونده ۹۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌های همدان روی میز قاضی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: ۱۷۷ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌های استان ۲ ماهه امسال شناسایی و برخورد قانونی شد و پرونده ۹۰ مورد دیگر در دست بررسی است که درصورت دریافت حکم قضایی برخورد لازم صورت می گیرد.

برخورد با 177 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌های همدان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از شناسایی و برخورد قانونی با 177 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌های همدان از ابتدای سال تا کنون خبر داد.

توسعه اورژانس همدان با ساخت ۱۳ پایگاه

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۱۳ پایگاه اورژانس با هدف توسعه و پیشرفت فضای فیزیکی پایگاه‌های اورژانس استان در دست احداث است که از این تعداد پایگاه حسین آباد ناظم ملایر و طائمه نهاوند تکمیل و آماده بهره برداری است.

راه‌اندازی 6 پایگاه هلال احمر سال گذشته در همدان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان با اشاره به اینکه تعداد پایگاه های امداد و نجات استان ۴۵ درصد افزایش یافته است گفت: ۶ پایگاه هلال احمر به شمار پایگاه های موجود سال گذشته اضافه شد.

۶ مرکز مشاوره و همسان گزینی ازدواج در همدان آماده بهره برداری شد

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: ۶ مرکز مشاوره و همسان گزینی ازدواج با اخذ مجوز از وزارت ورزش و جوانان کشور در این استان آماده بهره برداری شد.

دریافت جریمه از محتکر ۵۱۹ دستگاه پکیج و رادیاتور در همدان

معاون قضایی تعزیرات حکومتی همدان از دریافت جریمه ۷۴ میلیارد و ۸۲۲ میلیون ریالی برای احتکار ۵۱۹ دستگاه پکیج و رادیاتور در انبار یک واحد صنفی در همدان خبر داد.

ارائه خدمات رایگان درمانی به بیش از چهار هزار مددجو در همدان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان گفت: خدمات رایگان پزشکی به چهار هزار و ۱۴۲ مددجو و افراد کم برخوردار توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص در پنج روز توسط کاروان جهادی سلامت الکفیل ارائه شد.

بودجه استان همدان در حوزه آموزش افزایش خوبی داشته است

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه در دولت سیزدهم، نگاه ويژه‌ای به نظام تعلیم و تربیت شده است، گفت: بودجه استانی در حوزه آموزش، افزایش خوبی داشته است.

ثبت بیش از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تردد در استان همدان

مدیرکل راهداری‌ و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از ثبت سه میلیون و ۹۰۴ هزار تردد بین استانی در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ خبر داد.