Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

بیماران همدانی از کمبود دارو رنج می‌برند

مطالعه بیشتر...رئیس انجمن حمایت از بیماران سرطانی همدان گفت: متاسفانه به علت کمبود و نبود برخی از داروها در همدان، بیماران برای تهیه دارو سرگردانند.

دستگیری توزیع‌کنندگان اینترنتی داروهای تقلبی در همدان

مطالعه بیشتر...معاون امور بین الملل و حقوقی پلیس فتا ناجا گفت: درعملیات پانجیای ۱۱ پلیس فتا توانست بیش از ۹ هزار وب سایت داخلی و خارجی رصد و بیش از ۷۰۰ نفر در رابطه با توزیع داروی تقلبی دستگیر شدند.

افزایش قیمت خاموش بسته‌های اینترنت

مطالعه بیشتر...معاون وزیر ارتباطات نتایج بررسی ها درباره افزایش نرخ بسته های اینترنت توسط اپراتورهای موبایل را به دستور وزیر ارتباطات و با توجه به نارضایتی کاربران اعلام کرد.

همدان توانایی اطفاء گسترده حریق را ندارد

رمطالعه بیشتر...ئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان گفت: با توجه به عبور تانکرهای سوخت از همدان، در صورت حریق، استان توانایی اطفاء حریق را ندارد.

افزایش قیمت لبنیات و افزایش پوکی استخوان در کشور

مطالعه بیشتر...سخنگوی وزارت بهداشت ضمن واکنش به آنچه که "افزایش قیمت شدید شیر و لبنیات در چند ماه اخیر" خواند و همچنین با اشاره به تبعات منفی آن بر سلامت، از دستگاه‌های نظارتی خواست با متخلفین این افزایش قیمت برخورد جدی داشته باشند.

استان همدان آماده اجرای طرح زمستانی است

مطالعه بیشتر...مدیرکل راهداری همدان با تأکید بر آماده سازی عوامل راهداری زمستانی استان گفت: استان همدان آماده اجرای طرح زمستانی است.

افزایش اعتیاد به مصرف گل

مطالعه بیشتر...رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان هشدار داد: دامنه اعتیاد به مصرف مخدر صنعتی گل در حال شیوع است و امسال کشفیات این نوع مواد مخدر 40 درصد افزایش یافته است.

185 تماس مزاحم با آتش‌نشانی همدان در یک روز

مطالعه بیشتر...رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: روز گذشته 335 تماس با سامانه 125 برقرار شد، که از این تعداد تماس پنج مورد منجر به عملیات شد.

هویت کسی در فضای مجازی پنهان نیست

مطالعه بیشتر...رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد مشکلات فی مابین خود و دیگران را به فضای مجازی کشانده و با انتشار تصاویر، کلیپ‌های آنها و گاها انتساب القاب، صفاتی منفی و توهین آمیز و حتی اتهام زنی و برچسب کارهای خلاف تلاش دارند عقده های خود را خالی نمایند، غافل از اینکه کار آنها جرم بوده و تبعات قانونی در پی دارد.

آماده باش راهدارخانه های همدان برای تسهیل تردد زائران اربعین

مطالعه بیشتر...معاون راهداری اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان همدان از آماده باش کامل راهدارخانه های استان برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی خبر داد.

راه‌اندازی کلینیک ویژه بیماران دیابتی در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران دیابتی همدان گفت: تا اواخر آبان ماه، کلینیک ویژه دیابت در همدان افتتاح می‌شود.

نحوه محاسبه دوران سربازی در جبهه برای دریافت تسهیلات

مطالعه بیشتر...رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از احتساب سه چهارم معادل ۷۵ درصد مدت خدمت وظیفه عمومی سربازان دوران جنگ به عنوان خدمت داوطلبانه خبر داد.

صدور ۳۷ هزار ویزای اربعین در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل حج و زیارت استان همدان تاکنون بیش از ۳۷ هزار ویزای اربعین در استان همدان صادر شده است.