Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی
مدیر کل راهداری همدان:

جاده های استان برفروبی و نمکپاشی شدند / آماده باش 250راهدار در استان همدان

مطالعه بیشتر...مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آماده باش 250 راهدار و 24 راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

کدام دفترچه‌های بیمه سلامت در مراکز درمانی خصوصی پذیرش نمی‌شوند؟

مطالعه بیشتر...سخنگوی وزارت بهداشت در مورد دفترچه‌های بیمه سلامت که در مراکز درمانی خصوصی پذیرش نمی‌شوند، توضیحاتی داد.

عکاسی در ثبت‌احوال ممنوع شد

مطالعه بیشتر...رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران گفت: بر اساس حکم دیوان عدالت اداری عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال غیر مجاز است.

راه‌اندازی زندان جدید ملایر در آینده نزدیک

مطالعه بیشتر...مدیرکل زندان های همدان از بهره برداری زندان جدید ملایر در آینده ای نزدیک خبر داد.

به منظور بزرگداشت یادبود قربانیان حوادث جاده ای انجام شد؛

اجرای مانور ایمن سازی جاده های استان همدان

مطالعه بیشتر...به منظور بزرگداشت یادبود قربانیان حوادث جاده ای، طرح مانور ایمن سازی جاده های استان به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان برگزار شد.

کیسه‌ ای که برخی مسئولان با زلزله دوخته‌اند!

مطالعه بیشتر...کافی‌ست کمی سرتان در حساب و کتاب باشد یا از نرخ ساخت و ساز آگاهای داشته باشید تا دستتان بیاید که با 300 میلیون تومان چه کارهایی می‌توان کرد؛ مبلغی گزاف که ظاهرا برای مدیران اهل ساخت و ساز در آموزش و پرورش، بسیار اندک و ناچیز است!

احتمال انجام پیوند کبد در همدان

مطالعه بیشتر...مسئول تیم فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تلاش ها برای انجام پیوند کبد در این استان در حال انجام است و به زودی خبرهای خوشی در این زمینه اطلاع رسانی می شود.

صدور گواهینامه رانندگی بدون‌کارت پایان خدمت از امروز

مطالعه بیشتر...رئیس پلیس راهور ناجا گفت: صدور گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی از امروز در سراسر کشور آغاز می شود.

اهدای عضو 11 بیمار مرگ مغزی در همدان

مطالعه بیشتر...مسئول تیم فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: پنج هزار نفر در این استان برای اهدای عضو نام نویسی کرده اند.

جزئیات تعرفه‌های جدید اینترنت

مطالعه بیشتر...با تصویب تعرفه سرویس‌های غیرحجمی اینترنت ثابت توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه‌های جدید نیز اعلام شده که خدمات پرسرعت ثابت ADSL از ماهانه ۵۱۲ کیلوبیت‌ برثانیه تا ۵۰ مگابیت‌برثانیه در VDSL و فیبر را شامل می‌شود.

آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی بازنشستگان

مطالعه بیشتر...مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگان تا ۳۰ آبان‌ماه فرصت دارند تا نسبت به حذف یا اضافه بیمه تکمیلی خود اقدام کنند و این مهلت دیگر قابل تمدید نیست.

جزئیات ارسال کمک‌های اداره کل اوقاف همدان به مناطق زلزله‌زده

مطالعه بیشتر...مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ارسال کمک‌های اداره کل اوقاف همدان به مناطق زلزله‌زده شهرستان های سر پل ذهاب و ثلاث باباجانی استان کرمانشاه خبر داد.

مدیرکل راهداری استان همدان خبر داد:

اعزام 40 دستگاه ماشین‌آلات سنگین از همدان به مناطق زلزله‌زده

مطالعه بیشتر...مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: 40 دستگاه ماشین‌آلات سنگین این اداره کل به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند.