Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی یادداشت
شاید برای همه کلیشه‌ای شده‌ اما وجود دارد؛

ضعف مدیریت!!

مطالعه بیشتر...

شاید این روزها هر جا صحبتی از نواقص و ایرادات در سیستم‌های اداری، کاری، سرمایه‌ای، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... می‌شود، اولین چیزی که از زبان ناظرین و مقامات بالاتر جاری و ساری می‌شود این باشد که در فلان بخش ضعف مدیریت وجود داشته و عدم تعهد و تخصص و مواردی از این دست منجر به وقوع فاجعه یا نقص در یک سیستم شده است.

زنگ تفریح مجلس و دولت تمام است! زنگ تکلیف است

مطالعه بیشتر...نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بر ضرروت تغییر تیم اقتصادی به منظور اصلاح امور اقتصادی تاکید کرد.

همدان 2018

فرصتی برای معرفی هرچه بیشتر همدان به دنیا

مطالعه بیشتر...

انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری اسیا در سال 2018 میلادی فرصتی مغتنم برای شناساندن هرچه بیشتر پایتخت تاریخ و تمدن ایران به دنیا و بهره‌مندی از اثرات مثبت این رویداد در توسعه گردشگری و اقتصادی استان است.

گمانه‌هایی درباره دلایل افزایش نرخ ارز

مطالعه بیشتر...

به طوری که طبق اطلاعات سامانه سنا، نرخ دلار در یک ماه گذشته ۳۶۵ تومان و طبق اعلام شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز از نرخ های لحظه ای بازار تهران، دلار در مدت یادشده ۳۹۳ تومان افزایش نرخ پیدا کرده است.

کم آبی یا بی‌آبی؟

هشدار خشکسالی را جدی بگیریم!

مطالعه بیشتر...

با کاهش بیش از پیش نزولات آسمانی در سال‌های اخیر، شاهد رشد معضل خشکسالی در کشور از جمله استان همدان هستیم.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد

آرزوی تحقق رویایی به شکوه یک انتخاب در یک سفر /حال خوب سفر در مجموعه تفریحی توریستی گنجنامه

اينجا حامطالعه بیشتر...ل طبيعت خوب است، اينجا تاريخ و طبيعت و تکاپو از سالیان سال پیش دست به دست هم دادند  تا طرحی نو دراندازند.

همدان نیازمند نفس تازه

مطالعه بیشتر...این روزها همزمان با اتمام کار رائ اعتماد و نشستن دوباره عبدالرضا رحمانی فضلی بر صندلی وزارتخانه خیابان فاطمی و وعده وی مبنی بر تغییر استانداران برخی از استانها، زمزمه رفتن پیرمرد خوش سیمای یاسوجی که سالهاست در کسوت معاون در بخش‌های مختلف و استاندار در کاخ سبز بلوار بعثت همدان سکنی گزیده به گوش می‌رسد.

اندر حکایت حمایت از مدارس غیردولتی؛

بسته حمایتی یا تجارتی؟/ جایگاه مردم کجاست؟

مطالعه بیشتر...با فرا رسیدن فصل تابستان، دغدغه والدین برای تحصیل فرزندانشان نه تنها کمتر نمی شود بلکه دوچندان خواهد شد؛ چراکه مقوله ثبت‌نام در مدارس پروسه سختی است که هرساله در این ایام خانواده ها را با خود درگیر می کند.

انتخابات خانه مطبوعات همدان یا آش شله قلمکار؟!

مطالعه بیشتر...برگزاری انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان همدان چند ماهی است که به یکی از سوژه های اهالی رسانه در این استان تبدیل شده است.

یادداشت اختصاصی همدان نیوز

پرواز بنر، سقوط اخلاق/ ساختمان‌های نیمه‌کاره همدان؛ آلبوم عکس نامزدهای خاص

مطالعه بیشتر...عده زیادی از اعضای ستاد کاندیداهای نه چندان کم انتخابات شورای اسلامی شهر، پوستر و چسب به دست منتظر بودند تا سوت آغاز بازی تبلیغات به صدا درآید تا تمام شهر را به آلبوم عکس تبدیل کنند.

آرامش و امنیت در دستان سربازان گمنام امام زمان(عج)

مطالعه بیشتر...علیرغم ناامنی های بیشمار در کشورهای همسایه و شنیدن اخبار دلخراش از انفجارها و بی خانمانی مردم بی گناه بیشتر از گذشته معنای واقعی امنیت و مجاهدت وزارت اطلاعات را درک می کنیم.

ردپای انتخابات در آشپزخانه‌ها تا کوچه‌پس‌کوچه‌های پایین شهر!

کاندیداها! مردم هنوز امیدوارند

مطالعه بیشتر...چقدر این روزها مردم عزیز می شوند. عده ای  خاصتر هم در میان مردم، چقدر مهربان‌تر می‌شوند. روزها که می گذرند به این نتیجه می رسیم که آفتاب از سمت انتخابات درآمده که همان عده نامبرده، مهربان شده اند و امید است که تصمیم آفتاب در ماه‌های پس از انتخابات، نیز عوض نشود و تغییر مبدأ ندهد تا مردم همچنان عزیز باشند و خواص همچنان مهربان با مردم.

یادداشتی از علی ثقفی؛

شهر هوشمند نیاز جامعه امروز

مطالعه بیشتر...امروزه رایانه‌ها چنان در زندگی روزمره مردم جا پیدا کرده که تصور زندگی بدون رایانه غیر ممکن شده‌است. حالا همه ما به شنیدن پسوند الکترونیکی و هوشمند بعد از انواع واقسام پدیده‌ها عادت کرده‌ایم؛ کارت‌های هوشمند، بانکداری الکترونیک، آموزش الکترونیک، سلامت الکترونیک، تجارت الکترونیک، دولت  الکترونیک و وقتی همه چیز در یک شهر الکترونیک می شود، در نهایت آن شهر به یک شهرالکترونیک یا هوشمند تبدیل خواهد شد.