Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی اجرای کنسرت «هزاردستان» در حمایت از بیماران کلیوی در همدان

اجرای کنسرت «هزاردستان» در حمایت از بیماران کلیوی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_tanbornavazi123.jpgکنسرت موسیقی هزاردستان در حمایت از بیماران کلیوی استان در همدان اجرا می شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، گروه موسیقی سنتی «هزاردستان» همدان باز هم در اجرایی خیریه و این بار در حمایت از بیماران کلیوی استان به روی صحنه می‌رود.

با توجه با اجرای سال گذشته و استقبال مناسبی که از کنسرتی که به نفع انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی وجود داشت امسال هم دومین اجرا به نفع این انجمن انجام می‌شود.

این کنسرت در مجموع یازدهمین اجرای خیریه گروه هزاردستان است که مطابق معمول اجراهای گذشته تمام عواید حاصل از بلیت فروشی به خیریه و انجمن بیماران کلیوی پرداخت می‌شود.

این برنامه شامگاه روز جمعه 25 مردادماه و در دو سانس ساعت‌های 18 و 21 در محل تالار فجر همدان (واقع در میدان آرامگاه بوعلی سینا) برگزار می‌شود.

این‌کنسرت در 6 قسمت اجرا می شود که در بخش اول 28 نوازنده تار و سه تار و بربط و سنتور و تنبک در دستگاه ماهور و بخش دوم هم 18 نوازنده در دستگاه شور و بخش سوم هم تکنوازی دف حضور دارند.

در قسمت چهارم آواز افشاری و 10نوازنده همچنین قسمت پنجم نیز اجرای ماه و سنگ سه نوازنده ویلنسل مشارکت دارند.

بلیت این اجرای خیریه 40 هزار تومان است و علاقمندان برای تهیه آن می‌توانند به آموزشگاه آزاد موسیقی هزاردستان واقع در 13 خانه، کوچه لعلی مراجعه کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن