Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان هشتم آبان رونمایی می‌شود

پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان هشتم آبان رونمایی می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_jashnvare1.jpgقائم مقام رئیس بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: پوستر جشنواره بیست و ششم، روز چهارشنبه هشتم آبان ماه در همدان رونمایی خواهد شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، سیدمحمدرضا جوادی با اعلام این خبر افزود: با توجه به سیاست جشنواره مبنی بر ایجاد عدالت فرهنگی و پوشش مردم مناطق حاشیه شهر در این دوره، پوستر جشنواره ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه در دبستان دخترانه پویندگان دانش واقع در شهرک مدنی رونمایی می شود.

وی با اشاره به دعوت از مدیران دستگاه ها جهت حضور در این مراسم، اظهار کرد: تعدادی از هنرمندان مطرح تئاتر کودک و نوجوان کشور، هنرمندان و مسئولان استان همدان به آیین رونمایی پوستر جشنواره بیست و ششم دعوت شده اند.

وی با اشاره به اینکه دبستان پویندگان دانش ۵۰۰ دانش‌آموز دارد، یادآور شد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، هدایایی به دانش‌آموزان این مدرسه اهدا خواهد شد.

جوادی از اجرای برنامه‌های متنوع در این آیین توسط هنرمندان و دانش آموزان خبر داد و افزود: اعضای جمعیت هلال احمر استان نیز همزمان در این مراسم، از دانش آموزان تست سلامت می‌گیرند.

قائم مقام رئیس جشنواره گفت: حمیدرضا رضایی مجد مجری محبوب کودکان همدانی، اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پوستر این دوره از جشنواره توسط شهرام عظیمی، هنرمند همدانی طراحی شده است.

بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با شعار "تئاتر، کودک و طبیعت" از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه با دبیری مجید قناد برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن