Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث ایمن سازی جاده علیصدر همدان آغاز شد

ایمن سازی جاده علیصدر همدان آغاز شد

رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه ایمن سازی جاده غارعلیصدر شامل تعریض راه، اصلاح هندسی و رفع نواقص فنی آغاز شده است گفت: اجرای این طرح تا ۲ روز آینده در حادثه خیزترین نقطه جاده غارعلیصدر به پایان می رسد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ علی فکری اظهار داشت: علاوه بر اصلاح قوس غیر فنی و غیر استاندارد موجود در این مسیر، قرار است ۵۰ متر به عرض مسیر دهانه پل افزوده شود.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: عرض اندک، نبود شانه خاکی استاندارد، وجود پیچ ها و قوس های غیر فنی، جاده دوطرفه غارعلیصدر همدان را به مسیر پرحادثه این استان تبدیل کرده است.

وی افزود: راه ارتباطی همدان به غارعلیصدر از محدوده بلوار نجفی شهر همدان تا گل تپه کبودرآهنگ از جاده های پر تلفات استان همدان به شمار می رود که در این جاده حدفاصل میدان بهار تا روستای هارون بیشترین میزان حوادث را به خود اختصاص داده است.

سرهنگ فکری گفت: علت نا ایمن بودن این نقطه از مسیر، عمل نکردن شرکت عمران و مسکن سازان به تعهدات پس از پایان عبور خط ریلی از این مسیر است چرا که پس از ایجاد تقاطع غیر همسطح برای عبور خط راه آهن و زیرگذر برای تردد خودروها، وجود یک قوس غیرفنی در این جاده منجر به محدودیت دید رانندگان و بروز تصادفات شده است.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: با توجه به بروز چندین تصادف فوتی در نزدیکی پل هارون آباد و مرگ شماری از شهروندان، با هماهنگی دادستانی بهار و لالجین و پیگیری اداره راهداری جلسه ای تشکیل و ضرورت تعیین تکلیف این مسیر نیمه کاره و ناقص مورد بحث و بررسی قرار گرفت./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن