Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی سوخت‌رسانی 113 جایگاه در ایام نوروز در همدان

سوخت‌رسانی 113 جایگاه در ایام نوروز در همدان

b_150_150_16777215_00_images_sookht01.jpgمدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: در نوروز امسال 113 جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و گاز طبیعی فشرده به میهمانان نوروزی استان همدان خدمات سوخت رسانی ارائه می‌کنند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی در نشست با جایگاه‌داران استان اظهار داشت: سال 97 با وجود فراز و نشیب فراوان در زمینه‌‌های مختلف، با تعامل جایگاه‌داران و رانندگان پرتلاش حمل و نقل، با کارنامه‌ای مثبت و با موفقیت پشت سر گذاشته شد و استان در آزمون تأمین و توزیع مطلوب سوخت سربلند بود.

وی متذکر شد: اهتمام ویژه مجموعه نسبت به تداوم تسهیل سوخت‌رسانی در ایام تعطیلات نوروز 98 به طور جد در دستور کار منطقه و تیم های نظارتی استان قرار دارد؛ از این رو صیانت از حقوق شهروندان و تکریم مردم و مشتریان علاوه بر تکلیف دینی، مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) محسوب و پیگیری می‌شود.

محسن معینی فرد، معاون بازرگانی منطقه همدان نیز بر ضرورت آمادگی جایگاه‌داران در قبال حساسیت‌های چهارشنبه آخر سال وهمچنین لزوم زیباسازی فضای جایگاه‌ها و مجاری عرضه با هدف تلطیف فضای ارائه خدمات تاکید کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن