Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی کشف دو تن قند تنظیم بازاری از یک منزل مسکونی در همدان

کشف دو تن قند تنظیم بازاری از یک منزل مسکونی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_tazirat111.jpgمدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان از کشف و ضبط ۲ تن قند تنظیم بازاری از یک منزل مسکونی در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، علیرضا حسن پور از کشف و ضبط ۲ تن قند تنظیم بازاری از یک منزل مسکونی در همدان خبر داد و گفت: یکی از عمده فروشان بازار همدان قندها را در منزل خود احتکار کرده بود.

وی با بیان اینکه با اقدام تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی از یک منزل مسکونی در روستاهای اطراف همدان مقدار ۲ تن قند تنظیم بازاری و تعداد بیش از یک هزار عدد برچسب قند طرح تنظیم بازار کشف شد، گفت: برخورد با متخلفان اولویت تعزیرات حکومتی است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان اضافه کرد: بر اساس گزارش مردمی مبنی بر نگهداری مقدار زیادی قند در یک منزل مسکونی، گشت مشترک تعزیرات حکومتی با اقدام به موقع و فوری به محل مراجعه و مقدار ۲ تن قند ویژه تنظیم بازار و بیش از ۱۰۰۰ عدد برچسب مخصوص قند طرح تنظیم بازار که به طور ماهرانه‌ای از روی بسته‌ها جدا شده بود را کشف کردند.

حسن پور گفت: این پرونده برای رسیدگی به شعبه ویژه ارجاع و بلافاصله دستور تعطیلی واحد صنفی نامبرده در بازار صادر شد.

وی با قدردانی از مردم بابت کمک و همکاری با تعزیرات حکومتی گفت: تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل، تلفن گویای ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای t135.ir آماده دریافت گزارش‌های مردمی است./ مهر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن