Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا مزاحمت‌های تلفنی 125 ادامه دارد/ 390 تماس مزاحم با آتش‌نشانی همدان در یک روز

مزاحمت‌های تلفنی 125 ادامه دارد/ 390 تماس مزاحم با آتش‌نشانی همدان در یک روز

b_150_150_16777215_00_images_125.jpgمدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: در روز چهارم شهریور ماه 470 تماس با 125 حاصل شد که متأسفانه از این تعداد 390 تماس مزاحم بوده است.

به گزارش "همدان نیوز"،  محمدرضا بیاناتی با اشاره به انجام 11 عملیات توسط فرشتگان نجات همدان در روز گذشته، اظهار داشت: در روز شنبه شش عملیات اطفای حریق و پنج عملیات امدادونجات انجام شده است.

وی با بیان اینکه در روز قبل شهروندان 470  بار با سامانه 125 تماس گرفتند، تصریح کرد: همانطور که گفته شده از این تعداد تماس تنها 11 مورد منجر به عملیات شدده و مابقی تماس ها شامل 19 مورد جهت مشاوره و راهنمایی، 50 مورد تماس اشتباه و متأسفانه 390 مورد ایجاد مزاحمت می‌شود.

بیاناتی به عملیات های انجام شده در روز گذشته اشاره کرد و افزود: عملیات های انجام شده در این تاریخ شش فقره آتش سوزی شامل حریق درختان در منوچهری، حریق باغ در بلوار بعثت، حریق ضایعات در بلوار شاهد، حریق مخروبه در شهرک مدرس، حریق کارگاه ساخت حلبی در خیابان اکباتان و حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار بعثت بوده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: پنج مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در خیابان رکنی، نجات افراد محبوس شده در منزل در شهرک مدنی، نجات افراد محبوس شده در آسانسور پل عابر پیاده در بلوار کاشانی، مهار حیوانات در گنجنامه و عملیات امداد و نجات در حادثه تصادف خودرو در بنی هاشم توسط آتش نشانان به انجام رسید.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان از نجات چهار شهروند در عملیات های روز گذشته توسط فرشتگان نجات 125 همدان خبر داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن