Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا شورای شهر و شهردار همدان مسائلشان را حل کنند

شورای شهر و شهردار همدان مسائلشان را حل کنند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای شهر و شهردار همدان مسائل را در بین خود حل کنند چراکه مردم بیش از این تحمل شنیدن هر روز یک مشکل از یک دستگاه را ندارند.

به گزارش "همدان نیوز"، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی پیرامون مشکلات به وجود آمده در میان اعضای شورای شهر و شهردار همدان، اظهار کرد: مدیران باید به مردم خدمت کرده و از اختلافات و حاشیه پرهیز کنند.

وی تصریح کرد: اگر مشکلاتی در شهرداری وجود دارد، شورای شهر وظیفه نظارتی و حمایتی داشته و نباید اختلافی باشد که کار زمین بماند. مسائل را در بین خود حل کنند چراکه مردم بیش از این تحمل شنیدن هر روز یک مشکل از یک دستگاه را ندارند.

نماینده مردم همدان در خانه ملت ادامه داد: شهرداری ارگانی گسترده است و چند برابر ظرفیت مورد نیاز، پرسنل و تشکیلات دارد و همین مسئله باعث به وجود آمدن مشکلات مالی شده است بنابراین بنده به عنوان عضو یک نهاد نظارتی معتقدم بررسی دقیق مشکلات به صورت شفاف باید انجام شود.

وی با بیان اینکه بنده هم با مدیران اختلاف نظر دارم اما همه چیز را سیاه و سفید دیدن به نفع مردم نیست، گفت: ایرادات و اشکالات باید حل شود همچنین ضعف اطلاع رسانی و نبود پیوست رسانه‌ای در کلیه دستگاه ‌ها بسیار مشکل بزرگی بوده و مخالف فرامین رهبر معظم انقلاب است که فرمودند «مردم باید از اقدامات مطلع باشند و خبر را ببینند». وقتی خبر اول را نداشته باشیم رسانه‌های بیگانه از طریق امپریالیسم فرهنگی اقدامات خوب را نادیده گرفته و اخبار منفی را به گوش مردم می‌رسانند./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن