Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم اجرای هزار میلیارد تومان پروژه برق در همدان

اجرای هزار میلیارد تومان پروژه برق در همدان

b_150_150_16777215_00_images_Shahrokhi123.jpg

استاندار همدان گفت: بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه برق و طرح های زیربنایی این بخش به ویژه برق رسانی به صنایع استان در حال اجراست.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سیدسعید شاهرخی در بازدید از نیروگاه برق شهید مفتح با بیان اینکه مدیریت ارشد استان و فرمانداران با همه وجود و با قدرت پشتیبان کارکنان این مجموعه هستند، افزود: وزیر نیرو به عنوان یکی از وزرای شاخص‌ دولت تدبیر و امید، رویکردی منظم و برنامه‌محوری را در پیش گرفته و برهمین اساس مجموعه اقدامات این وزارتخانه در استان همدان قابل تحسین است. 
وی تصریح کرد: نیروگاه برق شهید مفتح نگین صنعت برق در غرب کشور است و به دلیل نقش مهم و محوری آن در استان از اجرای طرح‌های توسعه ای، بهره‌برداری و تولیدی در این مجموعه حمایت می‌کنیم.
شاهرخی با اشاره به اینکه تامین آب نیروگاه حرارتی شهید مفتح منجر به حل بحرانِ فروچاله‌های شهرستان کبودرآهنگ شد، با تامین آب نیروگاه حرارتی شهید مفتح از طریق پساب شهر همدان، نیاز این نیروگاه به آب های زیر زمینی برطرف شد و امروز شاهد آن هستیم که از ۲۷ حلقه چاه نیروگاه، تعداد ۲۵ حلقه مسدود شده است.
استاندار در این بازدید که با همراهی مدیرعامل شرکت تولید برق حرارتی ایران انجام شد، گفت: یکی دیگر از اقدامات مهم انجام شده حوزخ وزارت نیرو در این استان، تامین ۴.۵ میلیون مترمکعب آب پتروشیمی ابن‌سینا و همچنین تامین آب پتروشیمی هگمتانه از محل پساب تصفیه شده شهر همدان است. 
شاهرخی همچنین تصریح کرد: استان همدان با احداث سدهای «شنجور، نعمت‌آباد، کلان ملایر و همچنین سد گرین و خرم‌رود»، یکی از استان های پیشتاز کشور در زمینه سدسازی محسوب می شود./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن