Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت سیزدهم همه نهادها و دولت در کنار مردم برای ساختن ایران قوی ایستاده‌اند

همه نهادها و دولت در کنار مردم برای ساختن ایران قوی ایستاده‌اند

استاندار همدان در پیام نوروزی آورده است: امروز همه نهادهای انقلاب اسلامی و دولت در کنار مردم برای ساختن ایران قوی ایستاده‌اند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری همدان، در متن پیام نوروزی علیرضا قاسمی‌فرزاد آمده است: فرا رسیدن سال نو همیشه نویدبخش افکار، رفتار و تصمیمات نو برای آینده است و نوروز نماد تمدنی فاخر است که فرهنگ ایران اسلامی را به رخ می‌کشد.

این پیام می افزاید: ملت بزرگ ایران همواره از گردنه‌های سخت و پیچ‌های تاریخی به سربلندی و عزت عبور کرده و در سال جدید نیز برای نیل به اهداف و آرمان‌های پُرافتخار و مسرت‌آمیز گام بر می‌دارد و دولت سیزدهم نیز نشان داد مصمم است به آنچه که می‌گوید عمل کند.

در ادامه پیام استاندار همدان آمده است: امروز همه نهادهای انقلاب اسلامی و دولت در کنار مردم برای ساختن ایران قوی ایستاده‌اند و همراهی و همیاری ارزشمند و ارزنده مردم فهیم و ولایت‌مدار دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان با خدمتگزاران خود در دولت مردمی قابل ستایش است.

قاسمی فرزاد در این پیام می افزاید: اکنون که بهار قرآن و بهار سال نو به هم پیوند خورده است، سالی سرشار از خیر و برکت را به انتظار می‌نشینیم.

وی با تبریک حلول سال نو به تمام هم‌استانی‌های عزیز، ولایت‌مدار و شهیدپرور استان همدان از مدیران، کارکنان و فعالان بخش عمومی و غیردولتی در همه حوزه‌ها که با تلاش صادقانه در راستای سربلندی و آبادانی ایرانی قوی در سایه دولت مردمی گام بر می‌دارند قدردانی کرد و گفت: به طور قطع این مهم در سال جدید نیز استمرار خواهد داشت.

استاندار همدان در ادامه پیام گفت: استان در سال 1401 با همدلی همه مسئولان به ویژه نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در کنار اعضای شورای تأمین و اقشار مختلف مردم در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و تحقق اهداف دولت مردمی توفیقات چشمگیری را کسب کرد و امید است به لطف خداوند این روند در سال پیش‌رو با برنامه‌ریزی‌ها و چشم‌انداز تدوین شده برای استان در حوزه‌های مختلف اقتصاد، تولید، اشتغال، مسکن، گردشگری و... تداوم یابد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن