Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی در گلزار شهدای همدان

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی در گلزار شهدای همدان

b_150_150_16777215_00_images_Soleymani2.jpg

مراسم بزرگداشت «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» و همرزمان شهیدش در همدان برگزار می شود.

به گزارش "همدان نیوز"، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان افزود: این مراسم روز پنج شنبه، ۲۶ دی ماه ساعت ۷:۴۵ صبح در محل گلزار شهدای همدان با حضور آحاد مردم به ویژه خانواده محترم شهدا و ایثارگر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مراسم گلزار شهدا غبارروبی و عطر افشانی می‌شود، اضافه کرد: سخنران این مراسم آیت‌الله شعبانی نماینده ولی فقیه خواهد بود.

صفدریان با اشاره به حضور سردار سپهبد شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس افزود: ایشان در جبهه‌های جنگ تحمیلی نقش بسیار موثری داشت و عملیات‌های بسیار افتخار آفرینی را که نقش تعیین کننده‌ای در شکست ارتش بعثی عراق داشت فرماندهی کرد.

وی با توجه به شخصیت تاثیرگذار سردار سپهبد شهید سلیمانی در منطقه، افزود: یکی از دلایل انتقام آمریکا از جبهه مقاومت، ضربات مهلکی بود که در طول این چند سال با حضور ایشان در منطقه، به گروه‌های تروریستی وارد شده بود.

صفدریان در خصوص نقش آفرینی‌های سردار سپهبد شهید سلیمانی گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه‌های مختلفی در منطقه نقش آفرین بود، که مهم‌ترین و تاثیرگذارترین آن را می‌توان در مبارزه با گروه‌های تروریستی و تکفیری نام برد.

رئیس بنیاد شهید همدان ادامه داد: در واقع این شهید بزرگوار با هدایت و راهنمایی داهیانه مقام معظم رهبری، پایه‌گذار جبهه‌ای شد که در مقابل نظام استکباری آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه بایستد، که در حال حاضر ریشه‌های این جبهه مقاومت مستحکم‌تر از قبل است.

وی با بیان اینکه سردار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی یک چهره بین المللی و جهانی است، گفت: دشمنان هرگز تصور نکنند که با شهادت چنین فرمانده‌ای، روند مبارزه و ایستادگی در مقابل ظلم و کفر تغییر پیدا می‌کند.

صفدریان گفت: این مسیر با قوت بیشتر و با حضور فرماندهان لایق دیگری به راه خود ادامه خواهد داد و پرچمی را که سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برافراشته کرد، دست به دست به صاحب اصلی آن خواهد رسید./ شبستان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن