Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس امروز پایان مماشات با برهم زنندگان امنیت مردم است

امروز پایان مماشات با برهم زنندگان امنیت مردم است

دادستان همدان گفت: اکنون که برای همه دشمنی منافقین و معاندین روشن شده و اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم زند با جدیت با او برخورد می‌کنیم، امروز روز پایان مماشات است.

به گزارش "همدان نیوز"، حسن خانجانی موقر با تبریک پیروزی غیورانه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، گفت: اجتماع عظیم مردم و برگزاری جشنی برای این دو مناسبت، ستودنی است.

وی با بیان اینکه پنجم آذر ماه سالروز فرمان تاریخی امام راحل (ره) برای تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بسیج است، اظهار کرد: بسیج از بدنه عظیم مردمی و مستضعفین تشکیل شده و همواره در تمامی صحنه‌های انقلاب برای پاسداری از آرمان‌های نظام از دوران دفاع مقدس گرفته تا بحران‌ها و حوادث طبیعی در خط مقدم بوده و هست و جانانه در برابر مستکبرین و منافقین کوردل ایستادگی می‌کند.

دادستان همدان تصریح کرد: امروز اگر مشاهده می‌کنیم اغتشاشات فروکش کرده، همه و همه به خاطر حضور باشکوه مردم ولایی و بسیجی ما در صحنه عقب راندن دشمنان نظام است.

خانجانی موقر با بیان اینکه مشکلات مردم منطقه خضر را شنیدم، عنوان کرد: برای حل این مشکلات پیگیری‌هایی را که باید، انجام می‌دهیم، چرا که اگر مدعی بسیجی بودن هستیم پس باید بسیجی وارانه در راه رضای خدا و برای تحقق خواسته‌های مردم حرکت کرده و عمل کنیم.

این مقام مسئول قضائی در ادامه با اشاره به تحرکات فریب خوردگان که از سوی منافقین علیه مردم و نیروهای مدافع امنیت انجام می‌دهند، اعلام کرد: من به عنوان دادستان مرکز استان همدان به تمام این آشوب طلبان اخطار می‌دهم که از این پس هر آنکه بیاید و با به خطر انداختن امنیت و آرامش مردم اغتشاش به پا کند گذشتی نخواهیم داشت.

خانجانی موقر عنوان کرد: روزهای نخست آن تحرکات می‌گفتیم، آن عده هیجانی و جوگیر شدند و نادان هستند و با خط و خطوط جریان معاند آشنا نیستند، ولی اکنون که برای همه روشن شده، منافقین و معاندین و دشمنان نظام پشت این اغتشاشات هستند، اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم بزند با جدیت تمام با او برخورد می‌کنیم، امروز روز پایان مماشات است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن