Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی غبار آسمان همدان را فرا می‌گیرد

غبار آسمان همدان را فرا می‌گیرد

b_150_150_16777215_00_images_gardoghobar2585.jpgکارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از وجود غبار رقیق طی امروز و فردا در آسمان استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، شهرام حکیمی در تشریح این خبر بیان کرد: با توجه به نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی و اطلاعات ماهواره‌ای، در روز آینده موج کم رطوبتی سراسر استان را فراخواهد گرفت و در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده در برخی از نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه  دمای فعلی همدان 27 درجه سانتیگراد است،  اظهار کرد: از ساعات بعدازظهر امروز نیز دمای هوا مجدد افزایش خواهد یافت و تا پایان هفته نوسانات دمایی از 1 تا 3 درجه سانتیگراد ادامه دارد.

حکیمی با اشاره به اینکه تا پایان هفته پدیده مهمی پیش‌بینی نمی‌شود، عنوان کرد: طی امروز و فردا، غبار رقیق سطح استان را فرامی‌گیرد و دمای هوا نسبت به روز گذشته 2 درجه سانتیگراد افزایش داشته است.

وی در پایان با بیان اینکه دمای هوا در روز گذشته از 10 تا 29 درجه سانتیگراد در نوسان بوده است، یادآور شد: در 24 ساعت گذشته اسدآباد با 31 درجه گرم‌ترین و بهار با 7 درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقاط استان را به خود اختصاص داده‌اند./ ایسنا همدان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن