Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی همدان طوفانی می‌شود

همدان طوفانی می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_garma1112.jpgوزش باد شدید در 24 ساعت آینده، برخی از نقاط مختلف استان همدان را فرا می گیرد و ممکن است موجب شکستن شاخ و برگ درختان و آسیب به تابلوهای تبلیغاتی شود.

به گزارش "همدان نیوز"، کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان در ۲۴ ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و وزش شدید باد در ساعت های میانی روز پیش بینی می شود.

محمد حسن باقری شکیب افزود: در ۲ روز آینده میانگین دمای هوای استان بین ۲ تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد و هوای همدان را کمی خنک می کند.

وی تاکید کرد: وزش باد به صورت موقت رخ می دهد و مردم باید نکات ایمنی را در رابطه با شکسته شدن شاخ و برگ درختان و همچنین آسیب به تابلوهای تبلیغاتی رعایت کنند.

باقری شکیب اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته نهاوند و اسدآباد با ۴۰ درجه سانتیگراد بالای صفر به عنوان گرم‌ترین و بهار با ۱۱ درجه سانتیگراد بالای صفر به عنوان خنک‌ترین شهرهای استان ثبت شده‌اند.

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته کمینه دمای هوای همدان، ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این شهر ۳۸ درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن