Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی فعالیت بوفه‌های مدارس همدان بدون مجوز ممنوع است

فعالیت بوفه‌های مدارس همدان بدون مجوز ممنوع است

b_150_150_16777215_00_images_boofe741.jpgرییس سازمان دانش آموزی استان همدان از نظارت دقیق بر عملکرد بوفه های تغذیه سالم در مدارس استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، رضا میرزایی با بیان این که فعالیت در زمینه لباس فرم دانش آموزان از اردیبهشت ماه شروع شده است، اظهار کرد: در شهرستان همدان 140 خیاط مجوزدار به مدیران مدارس معرفی شدند تا برای سفارش لباس های دانش آموزان مدارس خود از آنها استفاده کنند.

میرزایی با اشاره به ساماندهی سرویس مدارس، گفت: در این خصوص جلسه کارگروه ماده 18 با حضور نماینده سازمان دانش آموزی و نمایندگان فرمانداری، شهرداری و انجمن اولیا مربیان برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شده است.

وی با بیان این که در سال تحصیلی جدید نظارت های دقیق تری بر عملکرد بوفه های تغذیه سالم خواهد شد، تصریح کرد: هیچ مدرسه ای بدون مجوز از سازمان دانش آموزی اجازه فعالیت در پایگاه های تغذیه سالم را نخواهد داشت.

رییس سازمان دانش آموزی استان گفت: تلاش ما بر این است که بتوانیم علاوه بر نظارت بر بوفه مدارس و تهیه مواد غذایی از شرکت های معتبر، در خصوص فرهنگ صحیح تغذیه آموزش های لازم به دانش آموزان داده شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن