Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی تولد بیش از ۱۰ هزار نوزاد در همدان

تولد بیش از ۱۰ هزار نوزاد در همدان

b_150_150_16777215_00_images_janin123.jpg

مدیرکل ثبت احوال استان همدان از افزایش 23 درصدی آمار فوت و کاهش هفت درصدی ولادت در همدان طی پنج‌ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، اسد حسن‌زاده زورمند با بیان اینکه طی پنج‌ماهه نخست سال جاری میزان ولادت‌های ثبتی در استان همدان برابر 10 هزار و 159 مورد بوده، عنوان کرد: این میزان نسبت به دوره پنج‌ماهه سال 98 کاهش هفت درصدی داشته است.
مدیرکل ثبت احوال استان همدان با اشاره به اینکه 51.8 درصد متولدین در استان همدان پسر هستند و 48.2 درصد آن‌ها را دختران تشکیل داده‌اند، ابراز کرد: نرخ خام ولادت در استان همدان برابر 13.7 در هزار است که در این زمینه در محدوده متوسط کشوری قرار گرفته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه نرخ خام فوت به‎ازای یک‎هزار نفر محاسبه می‌شود، عنوان کرد: نرخ خام فوت در هزار که در استان همدان به ثبت رسیده است، برابر 7.5 در هزار بوده که در این زمینه نیز در محدوده متوسط کشوری قرار داریم.
حسن‌زاده زورمند با بیان اینکه تعداد فوتی‌ها در استان همدان طی پنج‌ماهه نخست سال جاری برابر پنج هزار و 540 مورد بوده است، گفت: در این زمینه نسبت به پنج‎ماهه سال گذشته شاهد افزایش 23 درصدی هستیم.
مدیرکل ثبت احوال استان همدان در این زمینه اضافه کرد: 55.3 درصد از این فوتی‌ها را مردان و 44.7 درصد آن‌ها را زنان تشکیل داده‌اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن