Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی کی‌روش نماینده ولی فقیه در تیم ملی است

کی‌روش نماینده ولی فقیه در تیم ملی است

پاسخ‌های سرمربی تیم ملی به سؤالات جهت‌دار تعدادی از خبرنگاران انگلیسی و آلمانی موجب شد تا ایران اینترنشنال بیش از پیش عصبانی و نگران شود.

به گزارش "همدان نیوز"، رسانه‌های فارسی‌زبان که با بی‌شرمی و خبرسازی تلاش داشتند مانع از حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ شوند، در نهایت خودشان از رسیدن به دوحه منع و نقره‌داغ شدند؛ این رسانه‌ها اما سعی داشتند با پرداختن به انواع حواشی فوتبال از جمله استخدام خبرنگاران صهیونیست برای مصاحبه با معدود اپوزیسیون حاضر در دوحه، تهیه گزارش‌های منفی و حمله به بازیکنان تیم ملی، اظهار نفرت از پیروزی و خوشحالی مردم و... بازی تعیین‌کننده ایران و امریکا را تحت‌الشعاع قرار دهند. در این بین اما رسانه‌های رسمی دولت امریکا، آلمان و انگلیس نیز به کمک رسانه‌های ضدایرانی آمدند اما با هوشیاری کادر تیم ملی در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.

این رسانه‌ها که از خوشحالی مردم پس از پیروزی تیم ملی در برابر تیم ولز عصبانی بودند، حتی جشن پیروزی در شهرهای ایران را جشن «حکومتی» خواندند تا به ناکامی خود تسکین ببخشند. مسأله‌ای که عمق کینه آنها از همدلی و اتحاد ایرانیان را به نمایش گذاشت. در این میان کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی و مطرح تیم ملی فوتبال کشورمان که در روزهای گذشته تلاش کرد تا بازیکنان به دور از کمترین حواشی کار خود را پیش ببرند و پس از شکست در برابر تیم انگلیس توانست تیم را بازیابد و پیروزی در برابر ولز به دست آورد، این روزها بیش از دیگر اعضای تیم ملی مورد هجمه رسانه‌های فارسی‌زبان بخصوص اینترنشنال قرار گرفت. پاسخ‌های سرمربی تیم ملی به سؤالات جهت‌دار تعدادی از خبرنگاران انگلیسی و آلمانی موجب شد تا این رسانه سعودی بیش از پیش عصبانی و نگران شود. ایران‌اینترنشنال در آخرین گزارش‌های ضدایرانی خود با موضوع جام جهانی ۲۰۲۲، کی‌روش را نماینده «ولی‌فقیه» در تیم ملی خواند! مجری وطن‌فروش سرویس ورزشی این شبکه نیز که پس از پیروزی تیم ملی ایران در برابر ولز با ظاهری یکدست مشکی روی آنتن ظاهر شده بود، در صحبت‌هایی سرمربی تیم ملی کشورمان را شبیه افرادی دانست که در حوزه‌های علمیه درس خوانده‌اند!/ همشهری آنلاین

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن