Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی مدیرعامل جدید رفتنی شد/ اعلام وضعیت قرمز در باشگاه پاس همدان

مدیرعامل جدید رفتنی شد/ اعلام وضعیت قرمز در باشگاه پاس همدان

مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان پس از مدت کوتاهی حضور در این باشگاه رفتنی شد و اکنون پاس همدان در وضعیتی بحرانی و خطرناک قرار گرفته است.

به گزارش "همدان نیوز"، مدت زیادی از حضور حمیدرضا عابری‌منصور به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پاس همدان نگذشته است و حتی قراردادی با وی طی این مدت امضاء نشده بود که وی امشب در گفت‌وگو با ایسنا خروجش از باشگاه را تایید کرد.

حمیدرضا عابری‌منصور ضمن اعلام اینکه طی همین روزهای اخیر و پس از ورود مجدد به باشگاه افزون بر ۵۰۰ میلیون تومان برای باشگاه پاس همدان هزینه کرده‌ام، اظهار کرد: باور کردنی نیست که هیچ توجهی به سرمایه‌گذار باشگاه از سوی مسئولان ارشد و مسئولان ورزش صورت نمی‌گیرد.

وی افزود: دیگر تمایلی به حضور در باشگاه ندارم و بهتر است آقایان به دنبال گزینه دیگری باشند.

عابری‌منصور تصریح کرد: انتظارات و شروط آنچنانی برای باشگاه نداشتم، تنها به دنبال این بوده‌ام که از طریق بودجه عمرانی ورزش هزینه‌هایی که صرف دفتر و محل اقامتی باشگاه شده، پرداخت شود تا خودم مجدداً از این سرمایه برای باشگاه استفاده کنم و به دنبال سود خودم نبوده‌ام.

وی تاکید کرد: در این مدت اتفاقات و چالش‌های بسیاری میان ارکان باشگاه رخ داد و برای ارکان باشگاه پاس و هواداران این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم همگان بدانند که من در این دو دوره به دنبال چه بوده‌ام و چه میزان سرمایه و زمان خود را در شبانه روز وقف پاس کرده‌ام.

در ادامه علی صمدی، رئیس کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان با تأکید بر اینکه پاس همدان طی تمام این سال‌ها مظلوم بوده است، اظهار کرد: هواداران باشگاه پاس همدان طی تمام این سال‌ها همانند تیمشان مظلوم بوده‌اند و به عنوان یک گروه خودجوش و خودمختار همواره سعی کرده‌اند از اهرم‌های یاری‌دهنده باشگاه پاس باشند.

وی اضافه کرد: شب و روز خود را وقف باشگاه کرده‌ایم، هوادار هیچ سود و منفعت مالی از حمایت‌های خود نمی‌برد و آرزو داریم یک بار برای همیشه این مشکلات حل شود.

صمدی خاطرنشان کرد: هواداران از مسئولان ارشد و مسئولان ورزش انتظار دارند در وضعیت تیم ورود کنند و حاشیه‌های باشگاه تمام شود.

وی بیان کرد: بنده به عنوان یک هوادار از زحمات و سرمایه‌گذاری حمیدرضا عابری‌منصور به عنوان مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم و واقعاً قبول دارم که وی برای باشگاه زحمت می‌کشد؛ ما فقط دوست نداریم باشگاه در این وضعیت باشد و تمام غم و اندوه هواداران باشگاه مشکلات و حاشیه‌های پاس است.

تاکنون گزینه جدیدی برای باشگاه پاس مطرح نشده است و بنابرشنیده‌ها احتمال ورود مدیرعامل اسبق باشگاه پاس که در گذشته به عنوان سرمایه‌گذار در تیم حضور داشته است، وجود دارد.

گفتنی است در حال حاضر دستگاه ورزش و حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با انتخاب مدیرعامل باشگاه پاس همدان تصمیم‌گیرنده هستند و هیأت امنای شهدای الوند صرفاً به عنوان ناظر و تاییدکننده مدیرعامل جدید در امورات باشگاه پاس دخالت خواهند داشت./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن