Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری پیش‌بینی تبلیغات گسترده همدان2018

پیش‌بینی تبلیغات گسترده همدان2018

b_150_150_16777215_00_images_malmir_7.jpg

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: اقداماتی از سوی استان برای انجام تبلیغات در بخش های مختلف برای رویداد همدان 2018 انجام شده است.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، عی مالمیر در جلسه شورای سیاست گذاری استانی «همدان2018» در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه همدان پایتخت گردشگری آسیایی 2018 شده و این به معنای ظرفیت های همدان برای کسب این عنوان است، اظهار داشت: باید رویدادهایی در این سال در استان برگزار شود تا گردش اقتصادی بالایی از این محل در استان ایجاد شود.

وی ادامه داد: جلسات متعددی با حضور فعالان بخش دولتی و خصوصی برای این رویداد برگزار شده و موضوعات از سوی استان در تهران پیگیری می شود.

مالمیر با بیان اینکه پیشنهاد ستاد ملی به تهران داده شده است، یادآور شد: پیشنهاد می شود وزارت خانه هایی که می توانند کمک لازم را به این رویداد داشته باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان همچنین تصریح کرد: هم برای پایتخت گردشگری آسیایی و هم اجلاس جهانی گردشگری برنامه ریزی صورت گرفته و تبلیغات ظرفیت ها نیز پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تبلیغات استان در 170 هواپیما با هماهنگی با ترکیش ایرلاین که به 300 نقطه دنیا پرواز دارد، خاطرنشان کرد: کارگروه رسانه برون مرزی تشکیل شده و پیش نویسی برای 28 رویداد در 2018 انجام شده است.

مالمیر با بیان اینکه بیلبوردهای همدان 2018 در استان نصب شده است، یادآور شد: با سالن اجلاس سران برای تبلیغات همدان مذاکره صورت گرفته است.

وی با تأکید بر تشکیل کمیته امنیتی، انتظامی، گفت: تشکیل کمیته تشریفات با مکاتبات استان پیگیری و برای تشکیل کمیته رسانه نیز برنامه ریزی خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان در ادامه یادآور شد: از این پس ساماندهی ورودی شهرها، ساماندهی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی، استقرار کیوسک‌های اطلاع رسانی گردشگری در شهر، زیباسازی و ساماندهی فضای سبز باید با تلاش بیشتری صورت بگیرد.

مالمیر همچنین تصریح کرد: ظرفیت های تبلیغاتی و بیلبوردها در سطح شهر همدان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و از طرفی المان و یا نمادی حول محور همدان2018 طراحی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تابلوهای جاده ای برای معرفی روستاهای هدف گردشگری وجود ندارد، یادآور شد: باید سرمایه گذار آزادراه همدان- تهران نیز همکاری لازم را برای تبلیغات داشته باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان تأکید کرد: برخی دستگاه های استان می توانند رویدادهایی متناسب با همدان 2018 را پیش بینی کنند.

وی ادامه داد: رویداد گردشگری آسیایی تیرماه 97 و نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری نیز آبان ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن