Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری برخورد با اقامت غیرمجاز مسافران در همدان/ شش خانه‌مسافر پلمپ شد

برخورد با اقامت غیرمجاز مسافران در همدان/ شش خانه‌مسافر پلمپ شد

b_150_150_16777215_00_images_polop.jpg

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان گفت: با مالکان اقامتگاه‌هایی که اسکان مسافران غیر مجاز را دارند، برخورد می‌شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، علی مالمیر اظهار کرد: بنا بر مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا به منظور حفظ سلامت شهروندان و هموطنان با هرگونه اسکان و پذیرش مسافر در مسافرخانه‌ها و منازل استیجاری غیرمجاز در همدان برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: بر همین اساس کمیته‌ای متشکل از کارشناسان اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان و عوامل نیروی انتظامی تشکیل و با بررسی میدانی در مناطق مختلف شهر نسبت به شناسایی و برخورد قانونی با متخلفان  اقدام می‌شود.
معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان نیز گفت: علاوه بر صدف‌های مجازی از سوی پلیس فتا و نیز ارسال پیامک و هشدار لازم به خانه مسافرهای مجاز و غیرمجاز در همدان، در طول دو روز گذشته برای بیش از ۲۰ باب خانه تذکر و اخطاریه  مبنی بر عدم پذیرش مسافر صادر شده و ۶ واحد غیر مجاز نیز که اقدام به اسکان مسافر کرده بودند، پلمب شد.
علی خاکسار از همشهریان همدانی خواست در صورت مشاهده اسکان و پذیرش مسافر در هر نقطه از شهر مراتب را از طریق شماره ۳۸۲۷۴۹۴۶ به کمیته مربوط انعکاس دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن