Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث صاعقه ده‌ها نفر را زخمی کرد

صاعقه ده‌ها نفر را زخمی کرد

 

 

تارنمای خبرگزاری فرانسه از زخمی‌شدن بیش از ۳۵ نفر از جمله چندین کودک در فرانسه و آلمان بر اثر برخورد رعد و برق خبر داد.

 

به گزارش "همدان نیوز"، تارنمای خبرگزاری فرانسه از زخمی‌شدن بیش از 35 نفر از جمله چندین کودک در فرانسه و آلمان بر اثر برخورد رعد و برق خبر داد.

این پایگاه خبری افزود: در فرانسه صاعقه، کودکانی را که برای تولد در یک پارک در شهر پاریس جمع شده بودند زخمی کرد و در آلمان هم به وسط زمین فوتبالی زد که نوجوانان در آن مشغول بازی بودند.

بعداز ظهر شنبه هشتم خردادماه، پلیس فرانسه گزارش کرد که صاعقه در پارک مونشو پاریس دست‌کم هشت کودک و سه بزرگسال را مصدوم کرده است.

به‌گفته پلیس، کودکان و والدین آنها که برای تولد در پارک حضور داشتند، با آغاز غرش‌های رعد، زیر درختی پناه گرفتند اما لحظاتی بعد صاعقه همان درخت را نشانه رفته است.

به گزارش پلیس، کودکان زخمی‌شده در پارک مونشو پاریس زیر 10 سال سن داشته‌اند و یک مأمور آتش‌نشان که خارج از ساعت کار در حوالی آنجا بوده، موفق شده به کمک مصدومان بشتابد؛ به‌طوری که به‌گفته مقام‌ها، اگر آتش‌نشان «پاسکال گرمیلوت» در نزدیکی محل حادثه نبود، احتمالاً صدمات بیشتری به مصدومان وارد می‌شد.

به‌گفته پلیس، حال برخی از مصدومان وخیم است.

این منبع خبری در ادامه نوشت: در آلمان، صاعقه مسابقه فوتبال نوجوانان در شهر هاپ‌اشتیدتن، در جنوب غربی را نشانه رفته و چندین نوجوان و بزرگسال را زخمی کرده است.

گزارش‌های اولیه از زخمی شدن دست‌کم 35 نفر حکایت دارد اما گفته شده، چندین نفر دیگر هم برای احتیاط و معاینات پزشکی راهی بیمارستان شده‌اند.

یک شاهد عینی کنار زمین مسابقه فوتبال در آلمان هم گفته که هنگام وقوع حادثه، آسمان خاکستری نبوده و همه غافلگیر شده‌اند.

یکی از مصدومان بزرگسال این سانحه، داور مسابقه بوده است.

منبع: ایرنا

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن