Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس حمایت از جبهه مقاومت یک ضرورت است

فرمانده تیپ 32 انصارالحسین (ع) استان همدان:
حمایت از جبهه مقاومت یک ضرورت است

b_150_150_16777215_00_images_news_kenarkhabar_faraji_1_4.jpgفرمانده تیپ 32 انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به جبهه مقاومت گفت: حمایت از جبهه مقاومت یک ضرورت است چراکه اگر مدافعین حرم نبودند امروز معلوم نبود کشور ما چه وضعیتی داشت.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، سردار مهدی فرجی امروز در یادواره شهدای روستای همه‌کسی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرمکه در مسجد روستای همه‌کسی برگزار شد، اظهار داشت: امروز امنیت کشور را مدیون شهدا و ایثارگرران هستیم که از جان و مال خویش گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ایران اسلامی به ارمغان بیاورند.

وی با بیان اینکه دشمنی دشمنان با انقلاب اسلامی تمام نشده است، افزود: زمانی 8 سال جنگ را بر مردم ایران تحمیل کردند و امروز نیز در عرصه جنگ نرم وارد شده است.

فرمانده تیپ 32 انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران همچنان ادامه دارد و ما باید با بصیرت‌افزایی نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم.

وی با تأکید بر ترویج روحیه ایثار و شهادت و فرهنگ دفاع مقدس در جامعه ابراز داشت: ترویج این فرهنگ علاوه بر ارتقاء روحیه معنوی در نسل جوان امنیت کشور را تضمین می‌کند.

فرجی با اشاره به جبهه مقاومت عنوان کرد: حمایت از جبهه مقاومت یک ضرورت است چراکه اگر مدافعین حرم نبودند امروز معلوم نبود کشور ما چه وضعیتی داشت.

وی خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا به عنوان یک ابر قدرت در دنیا مطرح است که خواب را از دشسمنان گرفته است وهر روز به توان این کشور اضافه می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن