Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی پاکسازی طبیعت الوند به دستان اصحاب رسانه

میدان میشان در زیر گام های خبرنگاران همدان؛
پاکسازی طبیعت الوند به دستان اصحاب رسانه

b_150_150_16777215_00_images_news_kenarkhabar_alvand85.jpgجمعی از اصحاب رسانه استان همدان در حرکتی خود جوش به ارتفاعات قله الوند و دشت میشان صعود کردند.

به گزارش "همدان نیوز"، دشت میشان در ارتفاعات کوهستان الوند از سال های دور میعادگاه علاقمندان به طبیعت و کوهنوردی است، اصحاب رسانه همدان نیز در اقدامی خود جوش که از سال گذشته آغاز شده برای دومین سال متوالی  با حرکت از مسیر پاکوب دره گنجنامه تا میدان میشان  اقدام به پاکسازی محیط از زباله های  به جای مانده کردند که به  قید قرعه  به آنان جوایزی نیز اهدا شد.

همچنین مسابقه  پرتاب دارت نیز با استقبال پور شور شرکت کنندگان در میدان میشان وپناهگاه دوم برگزار شد که به  بر ندگان از سوی شرکت سیاحتی علیصدر،سازمان اسناد و کتابخانه های ملی غرب کشور و جمعیت هلال احمر همدان  وتله کابین گنجنامه جوایز ارزنده ای اهدا گردید.

شرکت کنندگان در این برنامه  علاوه بر پاکسازی مسیر حرکت خود تا دشت میشان، محدوده این دشت زیبا را نیز که در سال های اخیر با هجوم گردشگران  و رها سازی بی ضاطبه انوع زباله ها چهرهای نا مناسب به گرفته را نیز پاکسازی کردند تا در حرکتی نمادین به عنوان چشمان بیدار جامعه بر اهمیت حفظ زیست بوم الوند به عنوان اصلی ترین  تداوم دهنده  زندگی در کهن ترین شهر ایران را بر همه ساکنان آن تاکید کرده باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن