Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری فعالیت 10 اتوبوس گردشگری در نوروز 98

فعالیت 10 اتوبوس گردشگری در نوروز 98

b_150_150_16777215_00_images_otobos89.jpgرئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری همدان با اعلام برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی، گفت: با فرا رسیدن سال جدید در دو بخش امور گردشگری و اسکان مسافران نوروزی، خدمات ارائه خواهد شد.

به گزارش "همدان نیوز"، سعید خوشبخت افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری همدان به عنوان پایلوت خدمات نوروزی، امسال با تمام قوا وارد شده و برنامه ها و خدمات مختلفی را در راستای خدمات نوروزی برای مسافران در نظر دارد.

وی با بیان اینکه خدمات رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران و تسهیل در ارائه اطلاعات و آمار به آنها از مهمترین اهداف سازمان به شمار می رود، اظهار داشت: هماهنگی های لازم در جهت اسکان و رفاه گردشگران با متولیان امر و مراکز اقامتی انجام شده است.

خوشبخت با اشاره به حضور پررنگ مراکز دولتی و خصوص حوزه گردشگری در استقبال از مسافران نوروزی، یادآور شد: در ستاد تسهیلات نوروزی مجموعه‌هایی همچوت شرکت سیاحتی علیصدر، دهکده تفریحی، توریستی گنجنامه، شهربازی رنگین کمان و در بخش خدماتی نمایندگان هتل ها، اماکن اقامتی، خانه مسافرها و ارگان‌هایی نظیر آموزش و پرورش، هلال احمر، میراث فرهنگی و شهرداری حضور دارند.

وی به برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی همدان اشاره و تصریح کرد: شش غرفه از دستاوردهای مراکز فرهنگی، ورزشی و علمی زیر مجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری میزبان مسافران و بازدیدکنندگان در ایام نوروز خواهند بود.

خوشبخت ادامه داد: در این غرفه ها صنایع دستی، کتاب، دستاوردها و افتخارات خانه ریاضیات، رصدخانه ابن صلاح همدانی و فرهنگسراها و باشگاه شهرداری در معرض دید عموم قرار می گیرد.

وی با اشاره به آماده باش 10 دستگاه اتوبوس گردشگری در نوروز 98، تصریح کرد: پنج دستگاه اتوبوس با حضور یک نفر راهنما برای بازدید مسافران و گردشگران از ابنیه تاریخی و مقاصد گردشگری همدان در دو نوبت صبح و بعد ازظهر در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری همدان گفت: پنج دستگاه اتوبوس دیگر نیز در پنج نقطه از سطح شهر مستقر خواهند بود که جهت جابجایی مسافران و گردشگران آماده خدمت‌رسانی هستند.

وی در ادامه یادآور شد: اجرای برنامه‌های فرهنگی شاد مختص کودکان و اجرای موسیقی برای ایام عید پیش بینی شده است.

سعید خوشبخت در پایان خاطرنشان کرد: سامانه 137 به صورت شبانه روزی جهت رسیدگی به مشکلات مردم و گردشگران فعال است و در نوروز 98 چند خط تلفن برای ارتباط مردم با شهرداری پیش بینی شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن